Categorieën
Krantenkiosk

Krantenkiosk: 7x profiteren van WK-titel, meest stoffige familiebedrijf, 20 van de 83 Karstadt-filialen in etalage

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Brengt het WK nog meer schung?

7 redenen waarom Duitsland economisch profiteert van WK-titel

De huldiging vanochtend bij de Brandenburger Tor vindt rond 11 uur plaats. Maar ook na vandaag zal Duitsland blijven genieten van de WK-titel. Bild spreekt met 7 deskundigen die de mogelijke economische gevolgen doornemen.

20 van 83 filialen onrendabel

 Waarom Karstadt er volgend jaar totaal anders uitziet

Steeds meer details lekken uit over het ooit zo glorieuze warenhuisconcept van Karstadt. Meer dan 20 filialen zouden onrendabel zijn, meldt SpiegelOnline. Vakbonden zien de bui al hangen en eisen dat de nieuwe eigenaar Benko zijn plannen op tafel legt. Karstadt heeft sinds 2010 honderden miljoenen euro’s verlies geleden.

Hemden van Walbusch

 Succesfactoren van een Duits familiebedrijf dat a-modieus opereert

Ze produceren overhemden die juist niet strak gesneden zijn. Het moet vooral niet te modieus. Twee-voor-de-prijs-van-één. Dat is de strategie voor de 60+ klant. Het maakt van de no-nonsense familie Walbusch één van de succesvolste ondernemingen in Duitsland.

Follow @dld_nieuws

Lees de meest recente Duitslandnieuwsbrief

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Weet je dankzij dit artikel meer over Duitsland? Deel het met je collega's en vrienden:

Chat met de redactie: