Categorieën
Krantenkiosk

Krantenkiosk: Merkel bezoekt VS, meer moeders moeten werken en Berlijns vliegveld nu al te klein

Merkel bezoekt Obama

VS verwachten hardere opstelling Merkel tegenover Poetin

Als bondskanselier Merkel vandaag met de Amerikaanse president Obama praat, moet ze klare taal tegen het bevriende staatshoofd spreken. Experts verwachten geen doorbraak in de NSA-affaire. Tegelijkertijd willen de VS dat Merkel zich harder opstelt tegenover Rusland.

Gezinspolitiek

Duitsland wil meer moeders aan het werk hebben

Politiek en bedrijfsleven moeten meer doen om het werken voor moeders te verlichten. Dat eist de minister voor Gezinszaken Manuela Schwesig (SPD). Maar een nieuwe werkcultuur laat zich niet via een wet afdwingen.

BER

Berlijns vliegveld voor opening al te klein

Niemand weet wanneer het Berlijnse faalvliegveld BER geopend kan worden. Zeker is al wel dat het vliegveld te klein is. De Raad van Toezicht heeft geld vrijgemaakt voor een extra transportband. Maar dat vindt directeur Mehdorn nog niet genoeg.

Lees de Duitslandnieuws nieuwsbrief »

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Weet je dankzij dit artikel meer over Duitsland? Deel het met je collega's en vrienden:

Chat met de redactie: