Categorieën
Krantenkiosk

Duitslandnieuws Krantenkiosk: hervormingen Energiewende en CDU verbreekt verkiezingsbelofte

 

Duurzame energie

Der Spiegel

Opwekken van duurzame energie: waarom het ecoquotum een rare weg is

Het opwekken van duurzame energie moet snel hervormd worden, maar hoe? Velen geven de voorkeur aan een model waarbij de staat een vast ecoquotum vaststelt. Dat is net zo’n onzin als een planeconomie. Veel beter is het om een subsidietarief per veiling vast te leggen.  Lees verder>>

 

Politiek en ondernemen

Handelsblatt

‘Belastingverhogingen worden direct weggestemd’

Rainer Dulger is voorzitter van de metaalbrancheorganisatie Gesamtmetall. In dit interview spreekt hij over zijn droomcoalitie, de fouten van Die Grünen en de belangrijkste opgaven voor de nieuwe regering.
Lees verder>>  

 

Politiek

Focus

Belastingshock verdrijft de jubelstemming: gaan de heffingen toch omhoog?

De vreugde van de mooie overwinning is binnen de CDU al snel vervlogen. Dat is gebeurt sinds uit CDU-kringen is vernomen dat de christendemocraten een verkiezingsbelofte willen verbreken door de belastingen toch te laten stijgen. Geen goed signaal.
Lees verder >>

 

Weet je dankzij dit artikel meer over Duitsland? Deel het met je collega's en vrienden:

Chat met de redactie: