Categorieën
Krantenkiosk

Krantenkiosk: GermanWings op lange afstanden, Deutsche Bank krijgt superrijken niet, spoor loopt achter.

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Offensief voor superrijken komt te laat

Deutsche Bank is te laat met het binnenhalen van de superrijken

Deutsche Bank wil enkel nog de superrijken adviseren en zijn businessmodel rondom die doelgroep centreren. Maar die aanpak is gedoemd te mislukken. Dat zeggen analisten.

Investeringen in Duitse spoor blijven achter 

Vergeleken met de rest van Europa investeert Duitsland matig in het spoor.

Het Duitse spoor loopt achter als men de investeringen vergelijkt. Dat is opvallend, want de Europese ambities reiken veel verder. Het vervoer op de middellange afstanden zou grotendeels via het spoor moeten lopen, maar dat lijkt te ambitieus.

GermanWings cruciaal in strategie

Lufthansa wil op langeafstandsvluchten GermanWings naar voren schuiven

Lufthansa probeert met man en macht nieuwe inkomstenbronnen aan te boren. De traditionele Duitse vervoerder ziet zijn inkomstenbronnen steeds verder opdrogen en de reputatie heeft in de afgelopen 10 jaar flinke tikken gehad. In de gepresenteerde nieuwe strategie krijgt dochterbedrijf GermanWings een cruciale positie.

Follow @dld_nieuws

Lees de meest recente Duitslandnieuwsbrief

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Weet je dankzij dit artikel meer over Duitsland? Deel het met je collega's en vrienden:

Chat met de redactie: